pieniadz.pl

Wprowadzenie produktów Abpol do sieci handlowej Słoneczko - Spar

15-04-2015

Abpol Company Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie („Spółka”, „Abpol”) informuje, że produkty you&me i QuickplastR wprowadzono do sieci Słoneczko będącej częścią sklepów franszyzowych działających pod szyldem Spar (łącznie do 60 sklepów na zachodzie Polski). Spółka liczy, że dzięki temu docelowo jej produkty będą dostępne w całej działającej na terenie kraju sieci Spar. Dostawcą produktów Abpol do sklepów Spar będzie firma Monika ze Szczecina - regionalny dystrybutor produktów OTC i artykułów higienicznych.

Sieć Spar ma w Polsce ponad 190 sklepów zlokalizowanych głównie w zachodniej i południowej części kraju. Dzięki bogatej ofercie i atrakcyjnym cenom sklepy Spar stanowią uzupełnienie pomiędzy wielkimi sieciami handlowymi a małymi sklepami rodzinnymi.

Wprowadzenie produktów Abpol do sieci Słoneczko wpisuje się w realizowaną strategię Spółki. Obecność produktów Spółki w tej sieci powinna istotnie przyczynić się do dalszego wzrostu rozpoznawalności marek Abpol, a w wymiarze finansowym do zwiększenia przychodów ze sprzedaży.

Podstawa prawna:

§ 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu " Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"

Podobne

+ więcej

Kursy walut 2024-02-29

+ więcej

www.Autodoc.pl

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm